Jaki jest koszt wymiany szybki w telefonie? Dowiedz się, ile kosztuje wymiana szybki w Twoim smartfonie 2021.

Dowiedz się, ile kosztuje wymiana szybki w telefonie

Jaki jest koszt wymiany szybki w telefonie? Dowiedz się, ile kosztuje wymiana szybki w Twoim telefonie 2021.

Dowiedz się, ile kosztuje wymiana szybki w telefonie

Wystarczy chwila roztargnienia lub pecha, aby nowy smartfon upadł na podłogę i spowodował uszkodzenie jego wyświetlacza. Tego typu wypadki często nie są winą użytkownika. Może Ci się to przytrafić za sprawą przejeżdżającego rowerzysty, pieszego lub dziecka w tramwaju. Wezwanie autoryzowanego serwisu jest możliwe, jeśli telefon jest jeszcze na gwarancji. Możemy zdecydować się na wymianę telefonu lub samodzielną naprawę po upływie okresu gwarancji. Najczęstszym rodzajem naprawy w serwisie jest wymiana szybki w telefonie GSM GURU wymienia ekran w telefonie na miejscu – w jednym z naszych około 70 salonów, które znajdują się na terenie całego kraju.

GSM GURU – Wymiana wyświetlacza

GSM GURU - Wymiana wyświetlacza

GSM Guru posiada doświadczonych i wykwalifikowanych serwisantów, którzy mogą wymienić szybkę w Twoim telefonie. Ci profesjonaliści zajmują się na co dzień usuwaniem usterek. Twój sprzęt jest bezpieczny. Proces naprawy wyświetlacza jest prosty i nieskomplikowany. Ilość pęknięć i upadków jakich doświadczają producenci smartfonów pozwala im na przygotowanie gotowych modułów, które można umieścić w odpowiednim miejscu.

GSM GURU pozwala na wymianę zbitej szybki od ręki!

Rozumiemy, że Twój smartfon jest Twoim najlepszym przyjacielem, towarzyszem podróży i sposobem na poruszanie się po mieście. Nasze salony oferują szybkie usługi, ponieważ wiemy, że trudno jest bez niego żyć na co dzień. Wymiana wyświetlacza może być zrealizowana nawet w 2 godziny. Salony GSMGURU są otwarte do późnych godzin wieczornych, dzięki czemu możemy obsłużyć wielu klientów każdego dnia. Naprawiamy smartfony marek Apple, LG, Xiaomi i Huawei. Zalecane są akcesoria do smartfona, w tym etui ochronne oraz szkło lub folia ochronna. Choć są one stosunkowo niedrogie, korzyści płynące z zastosowania tych akcesoriów mogą być ogromne. Po ich zamontowaniu, kolejna wymiana szkła w telefonie może nie być konieczna. Możesz przynieść swój smartfon do naszego serwisu, jeśli nie jesteś pewny jego stanu. My damy Twojemu telefonowi drugie życie, a Ty sporo zaoszczędzisz.

Zbita szyba – Jakie czynniki wpływają na koszt wymiany?

Koszt wymiany ekranu może być bardzo różny. Wiele czynników będzie miało wpływ na ostateczny koszt naprawy dotykowej. Pierwszym z nich jest model telefonu. Koszty naprawy wyświetlacza są zazwyczaj niższe, jeśli telefon ma niższą wartość. Często najdroższa jest naprawa telefonu, który jest starszy niż jego pierwotna wartość. Wynika to po części z wysokich kosztów zakupu części zamiennych. Naprawa wyświetlaczy dotykowych lub wymiana matrycy w telefonie może być czasochłonna. Cena za taką usługę nie jest niczym nadzwyczajnym. Marża za usługę może mieć wpływ na cenę wymiany digitizera. Koszty usługi będą wyższe, jeśli zakład naprawczy cieszy się dobrą opinią. Ile będzie kosztowała wymiana pękniętej szybki w telefonie? Koszt naprawy będzie zależał od miejsca, w którym wykonywana jest usługa. W zachodnich województwach obowiązują najwyższe stawki. Serwisy znajdujące się w mniejszych miejscowościach są zazwyczaj tańsze pod względem cen usług. Warszawa ma najwyższe stawki za wymianę szybki w telefonie.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie? Przyglądamy się cenom w podziale na województwa

Wspomnieliśmy, że koszt Twojej naprawy będzie zależał od tego, jaki model posiadasz. Można jednak podać średnią stawkę kilku usług. Poniższe tabele przedstawiają ceny za naprawę i dotyk w telefonach zaczynając od ceny średniej. Przedstawione ceny są tylko ilustracją i mogą nie być dokładne. Naprawy telefonów o wyższej wartości mogą kosztować więcej.

Pierwsza kolumna w naszej tabeli pokazuje koszt wymiany szkła w telefonie. W ciągu kilku dni można zazwyczaj naprawić zbitą lub pękniętą szybkę. Usługa kosztuje 200 zł. Warmińsko-mazurskie jest najbardziej przystępne cenowo, a świętokrzyskie ma najniższe. Koszt naprawy telefonu w województwie wielkopolskim i zachodniopomorskim jest zazwyczaj wyższy. Stłuczona szyba może kosztować około 270 zł. Jest to średni koszt naprawy dla telefonów w średnim przedziale cenowym. Nowsze modele mają nieco wyższe koszty naprawy.

Stłuczone szkło nie ogranicza się tylko do aparatu w telefonie. Digitizer można naprawić, ale koszt usługi nie wzrośnie. Pęknięta szybka może spowodować wydatki w granicach 67-85 zł. Ceny z podziałem na województwa prezentujemy w drugiej kolumnie. Naprawa komórek to nie tylko wymiana matrycy w telefonie. Często spotykaną usługą jest naprawa wtyczki ładowania. Ceny za tę usługę różnią się w zależności od tego, jaki model wybierzemy. W trzeciej kolumnie przedstawiamy poglądowe stawki za ładowanie portu ładowania telefonu. Są to ceny pośrednie. Usługa ta jest płatna w granicach 85 – 110 zł.

Cena naprawy dla wybranych modeli telefonów – naprawa wyświetlacza

Cena naprawy dla wybranych modeli telefonów - naprawa wyświetlacza

Omówiliśmy już stawki serwisowe dla poszczególnych modeli telefonów komórkowych. Będą się one różniły w zależności od tego, jaki model wybierzemy. Wymiana matrycy w telefonie może kosztować od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Poniżej przedstawiamy szacunkowe koszty wymiany ekranu w kilku popularnych modelach telefonów. W pierwszej kolumnie prezentujemy średnią cenę wymiany digitizera w smartfonach Samsung Galaxy S10. Jest to średnia cena za naprawę wyświetlaczy. Stłuczone szkło w tym zakresie może wynieść od 500 do 600 zł. Naprawa wyświetlaczy w smartfonach IPhone jest często droższa. Średni koszt naprawy wyświetlaczy w telefonach IPhone8 pokazany jest w drugiej kolumnie. Stłuczona szyba może kosztować od 200 do 350 złotych. Czasami naprawy mogą okazać się droższe. Przykładem jest pęknięta szyba w smartfonie Huawei P30. Średni koszt naprawy wyświetlacza wynosi od 580 do 680 złotych. Stawki za niektóre usługi są nieco wyższe. Ta ostatnia komora pokazuje średnie ceny naprawy wyświetlaczy w smartfonach Xiaomi. Ten model istnieje już od wielu lat i cieszy się dużą popularnością. To sprawia, że koszt tej usługi jest dość przystępny. Pęknięte szybki tutaj wyceniane są od 240 do 320 zł. Poniżej znajdziecie średnie stawki dla różnych regionów i miast.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *