Huawei serwis Kraków – naprawa telefonów od ekspertów

Huawei serwis Kraków – profesjonalna i szybka naprawa telefonów

Huawei serwis Kraków – profesjonalna i szybka naprawa telefonów

W eksperckim Huawei serwis Kraków pracują certyfikowani technicy, którzy na bieżąco śledzą najnowsze produkty wypuszczane na rynek przez słynnego chińskiego producenta, aby zaoferować klientom szybką naprawę najnowszego smartfona Huawei. Smartfony Huawei od dawna zyskały popularność wśród Polaków dzięki temu, że łączą w sobie przystępne ceny wraz z rozwiązaniami, które są popularne wśród najlepszych smartfonów topowych marek. Praktycznie każdy Huawei serwis Kraków oferuje kompleksowe naprawy najnowszych, znanych modeli Huawei. W stałej ofercie znajdują się wyświetlacze, baterie ładowarki oraz inne podzespoły i akcesoria do smartfonów. Umożliwia szybką diagnozę i naprawę usterek mechanicznych (po zalaniu, upadku), a także wymianę wyświetlacza i zbitej szybki oraz zaawansowane metody pozbywania się usterek elektronicznych.

Huawei serwis Kraków – profesjonalna i szybka naprawa telefonów

Huawei serwis Kraków dysponuje wieloma częściami zamiennymi (od sprawdzonych producentów) oraz nowoczesnym zapleczem technicznym. Oznacza to, że wszystkie naprawy smartfonów wykonywane są na miejscu. Zapewnia to najwyższą precyzję wykonania pod względem niezawodności, szybkie terminy realizacji przy zachowaniu konkurencyjnych cen!

Huawei serwis Kraków Jakie naprawy wykonuje?

Huawei serwis Kraków to miejsce, w którym uzyskasz kompleksową pomoc w przypadku problemów z telefonem komórkowym, który został wyprodukowany przez tę firmę:

Huawei serwis Kraków Jakie naprawy wykonuje

Wymiana wyświetlaczy i paneli dotykowych Huawei

Do usterki wyświetlacza lub panelu dotykowego dochodzi zazwyczaj w wyniku upadku z wysokości lub innego rodzaju uszkodzenia mechanicznego. Może być również spowodowana zalaniem telefonu. W przypadku, gdy po upadku telefon nie wyświetla obrazów (telefon może się nie włączać, ekran może być czarny lub biały) lub występują zakłócenia (czarne plamy, migający obraz lub paski na LCD) możliwe jest uszkodzenie wyświetlacza. W takiej sytuacji nie wystarczy tylko naprawa uszkodzonej szybki. Jeśli Twój telefon nie reaguje na dotyk, prawdopodobnie uszkodzony jest digitizer (panel dotykowy). Wymiana wyświetlacza w Huawei to procedura, w której Huawei serwis Kraków ma niezwykle bogate doświadczenie. Wymieniliśmy tysiące wyświetlaczy z wszystkich typów, które są obecnie na rynku. Ocenimy w jakim stanie jest Twój telefon i wymienimy uszkodzoną część na świeżą.

Wymiana szybki wyświetlacza Huawei

Twój telefon uległ uszkodzeniu i pękł w nim ekran? W serwisie Huawei wymienimy szybkę na nową. Jest to znacznie mniejszy wydatek niż wymiana wyświetlacza, w tym panelu dotykowego. Dlatego zawsze zwrócimy uwagę na to, które elementy są uszkodzone.

Naprawa telefonu Huawei po upadku

Upadki na twarde powierzchnie to jedna z najczęstszych przyczyn uszkodzeń mechanicznych smartfonów. Nowoczesne telefony komórkowe są bardzo delikatne, ponieważ w cienkich i lekkich obudowach producenci muszą zmieniać bardzo zaawansowane układy elektroniczne. Mimo wielu zabezpieczeń często dochodzi do sytuacji, że obudowa została pęknięta lub skręcona, szkło zostało zbite lub pęknięte, wyświetlacz jest uszkodzony lub uszkodzona została wewnętrzna płytka drukowana. Huawei serwis Kraków będzie w stanie zidentyfikować i rozwiązać każdy problem z telefonem po upadku.

Reset telefonu Huawei po zalaniu

Zapomniałeś o swoim telefonie podczas kąpieli lub upadł on na powierzchnię umywalki i zamókł? A może woda dostała się do środka przez niezabezpieczone wejścia lub szuflady? W centrum serwisowym Huawei w Krakowie pomożemy Ci w razie nieprzewidzianych wypadków. Bardzo ważne jest jednak, aby nie włączać mokrego telefonu (grozi to zwarciem elektrycznym) i nie suszyć go domowymi sposobami. Zapraszamy do serwisu Huawei, a my natychmiast zajmiemy się Twoim przemoczonym urządzeniem. Wysuszymy i wyczyścimy płytę główną oraz sprawdzimy, czy płyn nie wsiąkł głęboko w drobne szczeliny na płycie głównej, powodując uszkodzenie wewnętrznej elektroniki.

Inne naprawy elektroniki

Huawei support Kraków to miejsce, które pomoże nam zidentyfikować każdy problem z wewnętrzną elektroniką Twojego smartfona.

Zapewniamy między innymi:

  • Naprawę układu ładowania,
  • Naprawę i reperację mikrofonów i głośników,
  • Naprawy płyt głównych,
  • Naprawa złączy, przełączników,
  • Naprawy złączy systemowych, buzzerów i anten, szyb, klapek,
  • Naprawa telefonów, które się nie włączają,
  • Naprawa telefonów, które nie działają.
  • Baterie i inne akcesoria

Bateria w Twoim smartfonie Huawei rozładowuje się bardzo szybko? Musisz ładować telefon po godzinie? W serwisie Huawei w Krakowie możesz szybko i bezpiecznie wymienić baterię w swoim telefonie. Sprzedajemy baterie zamienne, które pasują do wszystkich rodzajów telefonów Huawei. Proponujemy również obudowy, a także ładowarki i inne akcesoria do telefonów tego modelu.

Oprogramowanie

Awarie smartfona są powodem nie tylko uszkodzeń urządzenia i problemów z elektroniką. W większości przypadków winne są błędy w oprogramowaniu wewnętrznym. Doskonale znamy specyfikę najnowszych wersji Androida, które zawierają nakładkę EMUI, dlatego jesteśmy w stanie pomóc Ci we wszelkich problemach z aplikacją. Aktualizujemy oprogramowanie i zajmujemy się problemami, które są spowodowane błędami, a wynikają ze źródeł zewnętrznych (np. przerwana aktualizacja, złośliwe oprogramowanie).

Huawei serwis Kraków – serwis pogwarancyjny

Działamy jako Pogwarancyjny Huawei serwis Kraków. Wystarczy odwiedzić nasz serwis i skorzystać z opcji oddania telefonu do naprawy, aby certyfikowani technicy profesjonalnie zajęli się Twoim problemem z pomocą smartfona. Usuwamy skutki usterek mechanicznych, identyfikujemy problemy z elektroniką, a następnie wymieniamy drobne elementy płyty. Wymieniamy części i akcesoria w każdym modelu z telefonów Huawei. Gwarancja producenta już wygasła? A może autoryzowany serwis uznał, że problem powstał z winy klienta i dlatego unieważnił gwarancję? Z Huawei support Kraków na pewno uzyskasz profesjonalną pomoc! Jeśli będziesz tego wymagał, otrzymasz pomoc techniczną i dokumentację naprawy.

Nie działa dotyk w telefonie Huawei

Telefon, który nie jest w stanie wykryć dotyku, lub go nie wyczuwa jest źródłem napięcia i irytacji. Przed oddaniem telefonu do serwisu należy sprawdzić, czy na ekranie nie ma drobinek brudu, które mogą powodować niedokładną interpretację bodźców przez telefon. Jeśli jesteśmy już pewni, że nie ma winnych zabrudzeń, to zalecana jest wizyta w serwisie. Przyczyną tego typu spraw jest zazwyczaj uszkodzony digitizer wewnątrz urządzenia, który należy wymienić na nowy. O ile dawniej taki proces można było przeprowadzić w domu i istniało duże prawdopodobieństwo, że telefon nie będzie bardziej uszkodzony niż wcześniej, o tyle w nowoczesnych urządzeniach lepiej poszukać fachowców. Urządzenia są często projektowane tak, aby ich naprawa była jak najtrudniejsza. Wymaga to nowoczesnego sprzętu oraz dużego doświadczenia i zdolności manualnych. Huawei serwis Kraków oferuje najnowocześniejszy sprzęt do naprawy urządzeń mobilnych. Zatrudniamy również wykwalifikowanych techników na terenie całego kraju. Mają oni na swoim koncie setki, jeśli nie tysiące naprawionych urządzeń. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną diagnozę!

Migoczący ekran w telefonie Huawei

Jeśli masz problem z wyświetlaczem w swoim telefonie, zawsze jest szansa, że uda się go naprawić bez konieczności wymiany całego podzespołu – zwłaszcza, że w nowszych modelach telefonów topowych producentów wyświetlacz jest integralną częścią wartości urządzenia, a to z kolei może powodować, że naprawa może być nieopłacalna. Jeśli wyświetlacz migocze, nieprawidłowo wyświetla kolory i pojawiają się artefakty, bądź szybki, zanim wyświetlacz zostanie uszkodzony do tego stopnia, że nie nadaje się do użytku, jest jeszcze duża szansa na naprawę taśmy FLEX, która łączy wyświetlacz z płytą główną telefonu, a także na naprawę płyty głównej w przypadku, gdy problem wynika bezpośrednio z awarii wyświetlacza. Jeśli napotkasz problem z wyświetlaczem, proponujemy zgłosić się do naszego serwisu Huawei – diagnostyka jest bezpłatna i niezobowiązująca, a wymienione podzespoły objęte są roczną gwarancją.

Paski na wyświetlaczu Huawei na Huawei

Paski, zarówno poziome jak i pionowe na Twoim wyświetlaczu mogą świadczyć o uszkodzeniu wyświetlacza, jak również o problemach z połączeniem LCD z płytą główną telefonu. Wyświetlacz jest zazwyczaj połączony z płytą główną za pomocą taśmy FLEX, której jeden koniec jest połączony z płytą główną, a drugi jest przylutowany do ekranu. Jeśli taśma flex jest uszkodzona, częściowo odłączona lub zerwana, wyświetlacz może wykazywać różne oznaki awarii, od słabo działającego dotyku po paski na wyświetlaczu. W każdym przypadku, gdy naprawa dotyczy wyświetlacza Huawei, użytkownik musi odblokować telefon w celu bezpłatnej diagnostyki. Dopiero wykrycie problemu jest wskazaniem koniecznej naprawy i dokładną wyceną usługi.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *